Dizüstü veya TV'de DVD Keyfini Çıkarmak için Çeşitli Modlar

Bu en iyi ücretsiz tüm bölge DVD oynatıcı ile, sadece dizüstü bilgisayarda DVD oynatmakla kalmaz, aynı zamanda TV'nizde de tadını çıkarabilirsiniz, çünkü bu DVD oynatıcı yazılımı seçmek için 2 mod sunar: PC Modu ve TV Modu.

Bölgeleri ne olursa olsun her türlü DVD'yi oynatabilir, en iyi bölge 1 DVD veya bölge 2 DVD oynatıcı olarak çalışabilirsiniz. Nerede olursanız olun dizüstü bilgisayarınızda DVD keyfini çıkarın ve odanızı rahat bir ev sinemasına dönüştürmek çok kolay.

Farklı Kaynaklar için Çoklu Oynatma Desteği

Bu En İyi Tüm Bölge DVD Oynatıcı, DVD diskler, ISO veya klasör dosyaları, Blu-ray diskler ve 4k medya dosyaları dahil olmak üzere çok yönlü kaynak dosyalarını destekler.

 

All Region DVD Player'ın belirli özellikleri için aşağıdaki listeye bakın:

DVD Diskleri

Bu En İyi Tüm Bölge DVD Oynatıcı, korumalı ve bölge kısıtlı olanlar dahil her türlü DVD diskini oynatabilir.

ISO Oynatma

Bu en iyi DVD Oynatıcı yazılımı, ISO dosyalarını doğrudan oynatabilir ve dizüstü bilgisayarınızda film yedeklemesi için DVD dosyasını optik sürücüden yerel olarak ISO dosyasına kaydedebilir.

DVD Klasörü

DVD klasörünü Best All Region DVD Player'a aktarabilir ve dosyayı dizüstü bilgisayarınızda kolayca oynatabilirsiniz.

Video Oynatma

MP4, MKV, MOV, VOB, M2TS gibi ana akım biçimler dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere her türlü video formatını destekler.

3D Oynatma

3D video veya disk de bu en iyi ücretsiz DVD oynatıcı yazılımının kapasite aralığındadır, bu 3D medya oynatıcı destek olarak 3D TV'nizi evde boşa harcamazsınız!

H.265 Desteği

Hoş film deneyiminiz için sunulan daha net ve keskin görüntü kalitesi ile H.265 videoyu kolayca oynatın.

4K Oynatıcı

Bu ücretsiz DVD Oynatıcı, 4K içeriği oynatmak için 4k oynatıcı olarak veya 4k Blu-ray oynatıcı veya 4k DVD oynatıcı olarak bile çalışarak gözler ve kulaklar için bir ziyafet için kristal netliğinde görüntü sağlayabilir.

Blu-ray Oynatma

Blu-ray disk, ISO ve klasör dosyaları da desteklenmektedir! Çok yönlü kaynak desteğine sahip hepsi bir arada DVD oynatıcı tarafından desteklenen her türlü içeriği istediğiniz gibi oynatabilirsiniz.

Yerel Medya Dosyalarını Poster Duvarına Göre Yönetme

Dizüstü bilgisayarınıza çok fazla film veya müzik dosyası kaydettiyseniz, bu en iyi ücretsiz DVD Oynatıcı yerel film veya müzik dosyalarınızı poster duvarlarına veya müzik kapak resimlerine göre yönetebilir, böylece oynatmak isterseniz başlıklara göre arama yapabilirsiniz , film ve müzik tutkunları için harika bir özellik. Ayrıca, değerli koleksiyonunuzdaki bu önemli bilgileri korumak için İnternet'e bağlandıktan sonra otomatik olarak çevrimiçi olarak film posterlerini veya meta meta verilerini indirir.
Read more

Filmde Menü Serbestçe Gezinme

Bu ücretsiz Tüm Bölge DVD Oynatıcı ile menü navigasyonu ile her türlü filmi oynatabilirsiniz, böylece atlamak ve bir sonraki atlamak istediğiniz parçayı ayarlamakta özgürsünüz, ayrıca altyazıları veya ses kanallarını istediğiniz gibi kolayca seçebilirsiniz menü gezinme özelliği ile. Kendi film dünyanızı daha iyi kontrol ediyorsunuz!

Önizleme İşlevine sahip 4k UHD Oynatıcı

Dizüstü bilgisayar için bu en iyi ücretsiz DVD oynatıcı ile 4k UHD diskleri bile çalabilir veya 4k film dünyasına dalmak ve oturma odanızı bir ev sinemasına dönüştürmek için 4k TV'nize bağlanabilirsiniz! Böylece çok iyi çalışıyorDolby Vision Blu-ray Player. Bunun yanı sıra, yeni yayınlanan önizleme işleviyle filmi önizleyebilirsiniz, izlemeye karar vermek için size sunulan küçük resimler olurdu.

Çok İşlevli DVD Oynatıcı

TÜM Kaynaklar Desteklenir  

Tüm bölge DVD, Blu-ray, 4k Ultra HD oynatıcı olarak harika çalışın ve MP4, MKV, MOV ve AVI ... dahil her türlü video formatını destekler.

Medya Dosya Yöneticisi

Kolayca arama yapabilmeniz için temiz ve iyi organize edilmiş bir medya kütüphanesi oluşturmak üzere medya dosyalarınızı dizüstü bilgisayar üzerinde otomatik olarak yönetin.

Çoklu Geri Ödeme Modları

Dosyanızı, hepsi mükemmel görsel-işitsel deneyim için tasarlanmış çoklu oynatma modları, PC Modu, TV Modu, Menü Modu veya Ana Film Modu ile oynatın.

Tüm Bölge DVD Oynatıcısı ile Dizüstü Bilgisayarda DVD Oynatma

Adım 1. En İyi Tüm Bölge DVD Oynatıcısını başlatın ve DVD diskini takın

Adım 2. DVD'yi oynatmak için PC Modunu seçin

3. Adım. Filmi izlemeye başlayın ve serbestçe gezinin

Kullanıcı Sesi

Bu yazılımı yeni satın aldığım HDR TV'ye bağlamak oldukça kolay, sadece evde filmin keyfini çıkarmanın gerçekten iyi bir yolu, onu seviyorum.

Samuel

Los Anglos

Uzun zamandır çok işlevli bir tüm bölge DVD oynatıcısı arıyordum ve diğer birçok yazılımı denedim, hiçbiri bana bu kadar kolaylık ve harika bir deneyim sunmadı. Ben kullanmaya devam ederdim.

Mike,

Berlin

Sıkça Sorulan Sorular

1. Bu Windows 10 için ücretsiz bir DVD oynatıcı mı?

 

Doğru, bu sadece TV için bir DVD oynatıcı değil, aynı zamanda Windows 10 kullanıcılarının kullanabileceği harika bir DVD oynatıcı. DVD, Blu-ray, 4k UHD diskler, ISO, klasör ve video dosyaları da dahil olmak üzere her türlü dosyayı oynatabileceğiniz Windows 10 için en iyi ücretsiz DVD oynatıcı olarak çok iyi çalışır.

2. Bu Yazılım bir Blu-ray Oynatıcı Yazılımı olarak çalışabilir mi?

 

Evet, sadece ücretsiz bir DVD oynatıcı değil, bundan daha fazlası. Dizüstü bilgisayar için bu DVD oynatıcı yazılımı, her türlü Blu-ray disk ve dosyayı oynatmak için bir Blu-ray oynatıcı yazılımı olarak da çalışabilir. Ve aynı zamanda harika bir 4k Blu-ray oynatıcı yazılımıdır.

3. Bu DVD Oynatıcı Yazılımı Korumalı ve Bölge Kısıtlı DVD'leri oynatabilir mi?

 

Sağ. Bu en iyi ücretsiz DVD Oynatıcı, korumalı ve bölge kısıtlamalı DVD'leri doğrudan oynatmak için kısıtlamaları ve korumaları atlayabilir. Ticari DVD'lerin çoğunun sadece belirli oynatıcılarda oynatılabilecek bir tür koruması olduğu için bu harika bir özellik olacaktır. Hakkında daha fazla bilgiBest CRPM DVD Player.

4. Bu DVD Oynatıcı Yazılımı ile İzlemek için bir Oynatma Listesi oluşturabilir miyim?

 

Bu DVD oynatıcı yazılımı, izlemek için çalma listesi oluşturmayı destekler ve bir TV dizisi için tıkınırcasına ya da tüm koleksiyonunu dinlemek için bir müzik sanatçısını izliyorsanız çok uygun bir çalma listesi özelliği vardır.

5. Bu En İyi Tüm Bölge DVD Oynatıcı Tüm Özelliklerini Kullanmak Ücretsiz mi?

 

Bu En İyi DVD Oynatıcı, 30 günlük ücretsiz deneme süresi sunar ve bu süre zarfında tüm özelliklerini tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Bununla birlikte, bu süreden sonra, bu DVD oynatıcı yazılımı otomatik olarak belirli içerikleri de oynayabileceğiniz ücretsiz bir sürüm yazılımına dönüşecektir. Ancak Blu-ray, 4k UHD disk oynatma gibi özellikler için premium planı için bir satın alma yapmanız gerekir. .

En İyi Tüm Bölge DVD Oynatıcı

Dizüstü bilgisayarınızda DVD izlemeye başlamak için ücretsiz deneme sürümünü indirin.

 

sistem gereksinimleri

 

Windows 10 / 8.1 / 8/7 veya MacOS 10.10 - 10.15

2GB RAM

Blu-ray Sürücü

Çekirdek 2 Dörtlü veya üstü

Bazı özellikler için İnternet bağlantısı gerekir

Ücretsiz indirin Ücretsiz indirin

Dil Değiştirme

ingilizceingilizce

© 2021 dvdblurayplayer.com Tüm Hakları Saklıdır.

原文