Różne tryby odtwarzania DVD na laptopie lub telewizorze

Dzięki temu najlepszemu darmowemu odtwarzaczowi DVD we wszystkich regionach możesz nie tylko odtwarzać DVD na laptopie, ale także cieszyć się nimi na telewizorze, ponieważ to oprogramowanie odtwarzacza DVD oferuje 2 tryby do wyboru: Tryb PC i Tryb TV.

Możesz odtwarzać wszelkiego rodzaju dyski DVD niezależnie od ich regionu, najlepiej działając jako odtwarzacz DVD regionu 1 lub regionu 2. Ciesz się odtwarzaniem DVD na laptopie, gdziekolwiek jesteś i zamień swój pokój w przytulne kino domowe, to tylko bułka z masłem.

Obsługa wielokrotnego odtwarzania dla różnych źródeł

Ten odtwarzacz DVD Best All Region obsługuje wszechstronne pliki źródłowe, w tym dyski DVD, pliki ISO lub pliki folderów, dyski Blu-ray oraz pliki multimedialne 4k.

 

Aby poznać specyficzne funkcje odtwarzacza DVD All Region, sprawdź następującą listę:

Płyty DVD

Ten najlepszy odtwarzacz DVD dla wszystkich regionów może odtwarzać wszelkiego rodzaju dyski DVD, w tym chronione i ograniczone regionem.

Odtwarzanie ISO

To najlepsze oprogramowanie odtwarzacza DVD może odtwarzać pliki ISO bezpośrednio i zapisywać dyski DVD z napędu optycznego jako lokalne pliki ISO do tworzenia kopii zapasowych filmów na laptopie.

Folder DVD

Możesz zaimportować folder DVD do odtwarzacza DVD The Best All Region i łatwo odtwarzać plik na laptopie.

Odtwarzanie wideo

Obsługuje również wszelkiego rodzaju formaty wideo, w tym między innymi formaty głównego nurtu, takie jak MP4, MKV, MOV, VOB, M2TS itp.

Odtwarzanie 3D

Wideo 3D lub płyta mieszczą się w zakresie tego najlepszego darmowego oprogramowania odtwarzacza DVD, a dzięki temu odtwarzaczowi multimediów 3D nie zmarnujesz telewizora 3D w domu!

Obsługa H.265

Łatwe odtwarzanie wideo H.265 z wyraźniejszą i ostrzejszą jakością obrazu zapewniającą przyjemne wrażenia podczas oglądania filmów.

Odtwarzacz 4K

Ten darmowy odtwarzacz DVD może nawet działać jako odtwarzacz 4k do odtwarzania treści 4K, albo jako odtwarzacz Blu-ray 4k lub odtwarzacz DVD 4k, zapewniając krystalicznie czysty obraz na ucztę dla oczu i uszu.

Odtwarzanie Blu-ray

Obsługiwane są również dyski Blu-ray, ISO i pliki folderów! Dzięki wszechstronnemu odtwarzaczowi DVD z wszechstronną obsługą źródeł możesz odtwarzać dowolne treści.

Zarządzaj lokalnymi plikami multimedialnymi według plakatu

Jeśli zapisałeś wiele plików filmowych lub muzycznych na swoim laptopie, ten najlepszy darmowy odtwarzacz DVD może zarządzać lokalnymi filmami lub plikami muzycznymi według ścian plakatów lub obrazów okładek muzycznych, dzięki czemu możesz wyszukiwać według tytułów, jeśli chcesz je odtworzyć , świetna funkcja dla entuzjastów filmów i muzyki. Poza tym po połączeniu z Internetem automatycznie pobierałby plakaty filmowe lub metadane muzyki online, aby zachować te kluczowe informacje w Twojej cennej kolekcji.
Read more

Nawigacja po menu w filmie Swobodnie

Dzięki temu darmowemu odtwarzaczowi DVD All Region możesz odtwarzać wszelkiego rodzaju filmy za pomocą nawigacji w menu, dzięki czemu możesz swobodnie zmieniać fragmenty, które chcesz pominąć i przejść do następnego, a ponadto możesz łatwo wybrać napisy lub kanały audio, jak chcesz z funkcją nawigacji w menu. Masz lepszą kontrolę nad swoim światem filmowym!

Odtwarzacz 4K UHD z funkcją podglądu

Możesz nawet odtwarzać dyski 4k UHD za pomocą tego najlepszego darmowego odtwarzacza DVD na laptopa lub podłączyć do telewizora 4k, aby zanurzyć się w świecie filmów 4k i zmienić swój salon w kino domowe! Dlatego działa bardzo dobrze jakoDolby Vision Blu-ray Player. Poza tym możesz nawet wyświetlić podgląd filmu za pomocą nowo wydanej funkcji podglądu, zostaną wyświetlone miniatury do podjęcia decyzji o obejrzeniu lub nie.

Wielofunkcyjny odtwarzacz DVD

WSZYSTKIE Obsługiwane źródła  

Działa świetnie jako odtwarzacz DVD we wszystkich regionach, odtwarzacz Blu-ray, 4K Ultra HD i obsługuje wszystkie formaty wideo, w tym MP4, MKV, MOV i AVI ... jak go nazwiesz.

Menedżer plików multimedialnych

Zarządzaj plikami multimedialnymi na laptopie automatycznie, bez kłopotów, aby stworzyć czystą i dobrze zorganizowaną bibliotekę multimediów dla łatwego wyszukiwania.

Wiele trybów zwrotu

Odtwarzaj swój plik w wielu trybach odtwarzania, trybie PC, trybie TV, trybie menu lub głównym trybie filmu, z których wszystkie zapewniają doskonałą jakość dźwięku i obrazu.

Odtwarzaj DVD na laptopie za pomocą odtwarzacza DVD All Region

Krok 1. Uruchom najlepszy odtwarzacz DVD dla wszystkich regionów i włóż dysk DVD

Krok 2. Wybierz tryb PC do odtwarzania płyty DVD

Krok 3. Zacznij oglądać film i swobodnie nim nawigować

Głos użytkownika

Bardzo łatwo jest podłączyć to oprogramowanie do mojego nowo zakupionego telewizora HDR, to naprawdę dobry sposób na oglądanie filmów w domu, uwielbiam to.

Samuel,

Los Anglos

Długo szukałem wielofunkcyjnego odtwarzacza DVD dla wszystkich regionów i wypróbowałem wiele innych programów, żadne z nich nie zapewniło mi takiej wygody i wspaniałego doświadczenia. Nadal bym go używał.

Mikrofon,

Berlin

Często Zadawane Pytania

1. Czy jest to darmowy odtwarzacz DVD dla systemu Windows 10?

 

Racja, to nie jest tylko odtwarzacz DVD do telewizora, to także świetny odtwarzacz DVD, z którego mogą korzystać użytkownicy Windows 10. Działa bardzo dobrze, jako najlepszy darmowy odtwarzacz DVD dla systemu Windows 10, w którym można odtwarzać wszelkiego rodzaju pliki, w tym DVD, Blu-ray, dyski 4k UHD, ISO, folder, a także pliki wideo bezpośrednio.

2. Czy to oprogramowanie może działać jako oprogramowanie odtwarzacza Blu-ray?

 

Tak, to nie tylko darmowy odtwarzacz DVD, to coś więcej. To oprogramowanie odtwarzacza DVD do laptopa może również działać jako oprogramowanie odtwarzacza Blu-ray do odtwarzania wszelkiego rodzaju płyt i plików Blu-ray. Jest to także świetne oprogramowanie odtwarzacza Blu-ray 4k.

3. Czy to oprogramowanie odtwarzacza DVD może odtwarzać dyski DVD chronione i z ograniczeniami regionalnymi?

 

Dobrze. Ten najlepszy darmowy odtwarzacz DVD może ominąć ograniczenia i zabezpieczenia, aby odtwarzać bezpośrednio te chronione i ograniczone regionalnie płyty DVD. Byłaby to świetna funkcja, ponieważ większość komercyjnych płyt DVD ma jakąś ochronę, którą można odtwarzać tylko na niektórych odtwarzaczach. Przeczytaj więcej oBest CRPM DVD Player.

4. Czy mogę utworzyć listę odtwarzania do oglądania za pomocą tego oprogramowania odtwarzacza DVD?

 

To oprogramowanie odtwarzacza DVD obsługuje tworzenie list odtwarzania do oglądania, a funkcja listy odtwarzania jest bardzo wygodna, jeśli oglądasz serial telewizyjny lub po prostu śledzisz artystę, aby posłuchać całej jego kolekcji.

5. Czy ten najlepszy odtwarzacz DVD dla wszystkich regionów może korzystać ze wszystkich swoich funkcji?

 

Ten najlepszy odtwarzacz DVD oferuje 30-dniowy bezpłatny okres próbny, podczas którego możesz korzystać ze wszystkich jego funkcji za darmo. Jednak po tym okresie oprogramowanie odtwarzacza DVD zmieni się automatycznie w oprogramowanie w wersji bezpłatnej, w którym można również odtwarzać określone treści. Ale w przypadku takich funkcji, jak odtwarzanie płyt Blu-ray, płyt 4K UHD, musisz dokonać zakupu pakietu premium. .

Najlepszy odtwarzacz DVD dla wszystkich regionów

Pobierz bezpłatną wersję próbną, aby rozpocząć oglądanie DVD na swoim laptopie.

 

wymagania systemowe

 

Windows 10 / 8.1 / 8/7 lub MacOS 10.10 - 10.15

2 GB pamięci RAM

Napęd Blu-ray

Rdzeń 2 Quad lub wyższy

W przypadku niektórych funkcji wymagane jest połączenie z Internetem

Darmowe pobieranie Darmowe pobieranie

Zmień język

język angielskijęzyk angielski

© 2021 dvdblurayplayer.com Wszelkie prawa zastrzeżone.

原文